افزونه تماس با ما

افزونه تماس با ما یکی از ابزار هایی است که هر وب سایتی به آن نیاز دارد و باید در سایت تعبیه شود . فرم ها در وب سایت به ما کمک می کنند تا بتوانیم از کاربران اطلاعاتی که نیاز داریم رو دریافت کنیم، شاید در اصطلاح به آنها فرم تماس باما می گویند ولی از آنها می شود در کارهایی دیگری نیز استفاده کرد. مثلا فرض کنید یک فروشگاه اینترنتی دارید و می خواهید یک محصول رو پیش فروش کنید و نیاز دارید بدون اینکه کاربران هزینه ای پرداخت کنند اطلاعاتشان رو برای شما ارسال کنند . چه کاری باید کرد ؟ می توان یک فرم ایجاد کرد تا کاربر اطلاعات مورد نیاز شما را پر کرده و برای شما ارسال کند . پس همینطور که دیدید داشتن یک فرم ساز برای هر نوع وب سایتی یکی از اصلی ترین ملزومات است . از همین جهت در این مطلب به معرفی و نحوه کار افزونه وردپرس تماس باما خواهیم پرداخت .

 

افزونه تماس با ما

 

افزونه تماس با ما – contact form 7

افزونه وردپرس contact form 7 یکی از بهترین افزونه های مخزن وردپرس است که بیش از 5میلیون نصب فعال دارد که این خود نشان از عملکرد عالی این افزونه رایگان دارد . شما با کمک این پلاگین می توانید هر نوع فرمی را بسازید و در سایت خود منتشر کنید . این افزونه قادر است در فرم هایی که می سازد از متن های تک خطی یا آدرس ایمیل ، شماره تلفن ، تاریخ ، ناحیه متنی ، فهرست دراپ داونی ، چک باکس و حتی آپلودر فایل استفاده کند تا شما هیچ احساس کمبودی در این افزونه نداشته باشید .

شما می توانید در فرم هایی که می سازید از کدهای html نیز استفاده کنید، یعنی به طور مثال شما می توانید در صورتی که قالبتان با boostrap ساخته شده باشد از کدهای آن استفاده کنید .

 

شخصی سازی قالب ایمیل

یکی از امکانات بسیار خوبی که این افزونه افزونه تماس با ما دارد این است که شما قادر خواهید بود قالب های ایمیلی قرار است برای شما یا کاربر ارسال شود را شخصی سازی کنید .شما می توانید مشخص کنید که در ایمیل ارسالی برای شما یا کاربر چه اطلاعاتی نمایش داده شود ، اطلاعات فرمی که ارسال شده برای کاربر نیز ارسال شود یا خیر .

 

پیام های نمایشی برای کاربران

یکی دیگر از امکانات خیلی خوب این افزونه تماس با ما این است که شما می توانید پیامی که بعد از ارسال فرم به کاربر نمایش داده خواهد شد را کاملا شخصی سازی کنید تا متناسب با فرم شما و وب سایتتان باشد .

 

اگر بخوایم به طور کلی امکانات این افزونه تماس باما حرفه ای رو بیان کنیم می شود به نکات زیر اشاره کرد

  • مراحل آسان ایجاد فرم
  • تنظیم پیام های فرم به کاربر
  • ایجاد کد امنیتی بر صفحه سایت شما
  • ایجاد فرم عالی بدون کد نویسی
  • سرعت لود بالا و کمترین مصرف از منابع سرور شما
  • امکان قرار دادن فرم در هر جای وب سایت شما توسط شورت کد

پاسخی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *