افزونه وردپرس

استفاده از افزونه وردپرس روشی عالی جهت افزایش عملکرد وب سایت شما می باشد با استفاده از افزونه های وردپرس می توان به راحتی ویژگی های وب سایت را افزایش داد. هزاران افزونه مختلف وجود دارند که می توانید یکی از آن ها را برای خود انتخاب نمایید. در حقیقت، بیش از 45 هزار افزونه مختلف وردپرس در دسترس می باشند؛ بنابراین، چگونه متوجه خواهید شد که کدام افزونه مورد نیاز شما می باشد؟ خوشبختانه بسیاری از افزونه های وردپرس دارای کارایی یکسان هستند بنابراین به راحتی می توانید حوزه پژوهش خود را محدود سازید. برخی از افزونه ها نیز دارای کیفیت پایین هستند بنابراین توصیه می کنیم آن ها را روی سایت خود نصب نکنید.

افزونه وردپرس سئو Yoast Seo

افزونه وردپرس Yoast SEO یکی از مهمترین افزونه های وردپرس می باشد. اگر به دنبال راهی برای توسعه سئو وردپرس هستید، این افزونه به شما کمک خواهد کرد تا این کار را به راحتی انجام دهید. این افزونه بهینه سازی محتوای سایت را با استفاده از کلمات کلیدی مورد نظر ساده می سازد.

سئو به شما کمک می کند تا از طریق موتور جستجو برای وب سایت خود به تعداد بازدیدکنندگان بیشتر دست یابند. می توانید با استفاده از بهترین اقدامات سئو ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید.

افزونه وردپرس سئو Yoast Seo

مشهورترین افزونه وردپرس Yoast SEO می باشد. این افزونه وردپرس جامع ترین راه حل را با تمام ویژگی ها و ابزارها را که برای بهبود بخشیدن سئو سایت خود به آن نیاز دارید را به شما ارائه می دهد. این افزونه به شما کمک می کند تا متاتگ ها را به وب سایت خود اضافه کنید و سایت خود را برای رسانه های اجتماعی بهینه سازی کنید. این افزونه دارای ویژگی هدایتی قوی می باشد که شما را مجاز می سازد تا به آسانی 301 رهنمود که واقعا مفید هستند را ایجاد نمایید. این افزونه همچنین تغییرات URL را کشف کرده و به شما در ایجاد رهنمودها کمک می کند؛ بنابراین باعث می شود هیچ لینک نامربوطی در وب سایت خود نداشته باشید.

صفحه افزونه

افزونه تماس با ما وردپرسContact Form7

افزونه تماس با ما وردپرسContact Form7

یکی از مشهورترین افزونه های ارتباطی افزونه Contact Form7 می باشد. این افزونه به شما کمک خواهد کرد تا قالب های ارتباطی را خیلی سریع ایجاد کنید. حتی با داشتن اطلاعات یا تجربه کم می توانید قالب ارتباطی جذاب را ایجاد کنید و آن را در هر بخشی از سایت خود قرار دهید.

از طریق این افزونه می توان قالب های ارتباطی چندگانه را ایجاد کرد و آن ها را مدیریت کرد. در هنگام استفاده از این افزونه نیازی به کدگذاری های اضافه نخواهید داشت زیرا قالب و محتوای ایمیل ها می توانند به آسانی از طریق تنظیمات تعیین شوند.

Akismet

این افزونه وردپرس با نصب هر وردپرس در صفحه شما نصب خواهد شد، تمام چیزی که به آن نیاز دارید فعال سازی آن می باشد و با نصب آن سایت شما در مقابل هرزنامه ها محافظت خواهد شد. Akismet یک افزونه کاملا مفید است بویژه اگر شما با هرزنامه ها در گذشته مشکل داشته باشید.

پلاگین وردپرس akasmit

این افزونه به شما کمک می کند تا هر نوع اظهار نظری که شبیه هرزنامه ها به نظر می رسند را فیلتر کنید. این افزونه به طور خودکار اظهارنظر ها را در برابر خدمات وب Akismet بررسی می کند. تمام اظهارنظر ها برای کاربران دارای تاریخچه ای می باشد که نشان می دهد کدام اظهار نظرها توسط این افزونه مشخص شده اند. علاوه بر این، اظهارنظرهایی که به عنوان هرزنامه مشخص شده اند در تاریخچه نمایش داده خواهند شد.

افزونه W3 Total Cache

یکی از عوامل مهم در سئو، سرعت سایت است. افزایش سرعت سایت علاوه بر تاثیر کاملا مستقیم در سئو، برای کاربر شما نیز بسیار خوش آیند. همه ما دوست داریم سایتی که می خواهیم باز کنیم، سریع لود شود. حال افزونه W3 Total Cache یکی از بهترین افزونه هایافزایش سرعت وردپرس است که نوعی از افزونه های کش وردپرس است و با تنظیماتی که در سایت ما اعمال می کند، باعث می شود سرعت سایت به طرز چشمگیری افزایش پیدا کند. افزونه W3 Total Cache تا کنون در سایت وردپرس بیش از 1 میلیون نصب فعال داشته است که این نشان دهنده این است که این افزونه توانسته است کار خود را به درستی انجام دهد. همچنین این افزونه امتیاز 4.5 از 5 را از کاربران وردپرس دریافت کرده است.

افزونه W3 Total Cache

فواید افزونه W3 Total Cache

 • بهبود رتبه سایت در متایج جستجو
 • بهبود رتبه سایت در نتایج موبایلی
 • بهبود کارایی سایت تا حداقل 10 برابر
 • کسب درجه A در WebPagetest
 • افزایش سرعت سایت به صورت ملموس در Google Page Speed
 • کش مرورگر
 • افزایش سرعت صفحات سایت با دانلود افزونه W3 Total Cache برای وردپرس
 • کاهش سرعت بارگذاری صفحات سایت
 • افزایش ماندگاری کاربران در سایت
 • مشاهده صفحات بیشتر توسط بازدیدکنندگان
 • بهبود کارایی سرور
 • صرفه جویی تا 80 درصد در پهنای باند با فشرده سازی کدها
 • فشرده سازی کدهای HTML
 • فشرده سازی کدهای CSS
 • فشرده سازی کدهای JavaScript
 • فشرده سازی فیدها

Woocommerce

یکی از مشهورترین افزونه ها جهت افزودن عملکرد تجارت الکترونیک به وب سایت شما Woocommerce می باشد. این افزونه در اکثر قالب های وردپرس کارایی دارد. اگرچه بهتر است همواره این موضوع را به خاطر داشته باشید که برخی از قالب های وردپرس برای این افزونه نسبت به دیگر قالب ها مناسب تر هستند. اخیرا این افزونه قدرت ذخیره سازی اینترنتی را تا 30% بهبود بخشیده است.

مشهورترین افزونه وردپرس فروشگاهی

این افزونه وردپرس توسط 4 میلیون وب سایت نصب شده است. Woocommerce دارای تمامی ویژگی های قوی مورد نیاز برای ذخیره سازی اینترنتی می باشد. در سال های اخیر این افزونه خود را به عنوان برترین افزونه وردپرس معرفی کرده است. یک اکوسیستم اختصاص یافته به میزبان WooCommerce، قالب های WooCommerce و افزونه های WooCommerce در دسترس می باشد.

حتما بخوانید : افزونه ووکامرس

SEMRush

این افزونه وردپرس یک ابزار بازاریابی جامع برای متخصصان بازاریابی دیجیتال و صاحبان کسب و کارها می باشد. این افزونه دارای ابزارهای قوی می باشد که در بهینه سازی سئو، افزایش ترافیک سایت، رسانه های اجتماعی و بازاریابی محتوا به شما کمک قابل توجهی می کند. این افزونه همچنین به شما کمک می کند تا تمام تمرکز خود را روی رقبا متمرکز کنید، بنابراین شما می توانید رتبه و تسلط خود را در صنعت بهبود ببخشید. این افزونه در جستجوی کلمات کلیدی در موتور جستجو و کشف بهترین پست ها در رسانه های اجتماعی کمک می کند.

 سئو وردپرس SEMRush
صفحه دانلود افزونه

TablePress

ایجاد و مدیریت جدول ها در سایت شما و حتی وارد کردن آن ها از نرم افزار اکسل از طریق این افزونه وردپرس به سادگی امکان پذیر است. اگر نیاز به ارائه اطلاعات زیاد به صورت جدول دارید کد گذاری کردن آن ها به صورت دستی ممکن است کاملا دشوار به نظر برسد. این افزونه ایجاد و مدیریت جدول ها را در سایت شما بدون نیاز به اطلاعات HTML امکان پذیر می سازد.بهترین نکته در رابطه با این افزونه این است که نصب آن کاملا رایگان می باشد.

پلاگین وردپرس TablePress

با استفاده از این افزونه می توانید هر نوع اطلاعاتی از جمله فرمول ها را در جدول های خود بگنجانید. هنگام استفاده از این افزونه تنها با استفاده از یک جاوااسکریپت می توانید ویژگی های دیگر از جمله طبقه بندی و صفحه بندی کردن روی اطلاعات خود انجام دهید. شما می توانید جدول ها را به صورت پست ها، صفحات و متون به اشتراک بگذارید و جدول ها را می توانید از طریق نرم افزارهای اکسل و CSV و همچنین فایل های HTML به سایت خود اضافه کنید.